English Deutsch Français Italiano Español Português 繁體中文 Bahasa Indonesia Tiếng Việt ภาษาไทย
All categories

2007-01-26 05:54:57 · 3 answers · asked by blackglitter 2 in Business & Finance Careers & Employment

3 answers

I think what they pay depends a lot on what they are buying. I think you need to be more specific. A pack of gum would cost less than a Lexus, as a general rule. I hope this helps.

2007-01-26 06:01:49 · answer #1 · answered by Sciencenut 7 · 0 0

About $7.50 an hour I think maybe more

2007-01-26 13:59:11 · answer #2 · answered by Beast from the East 5 · 0 0

fedest.com, questions and answers