English Deutsch Français Italiano Español Português 繁體中文 Bahasa Indonesia Tiếng Việt ภาษาไทย
All categories

2 answers

I remember the gas wars back then, I paid 43 cents a gallon for gas, a loaf of bread, 19 cents, a dozen eggs, 40 cents. It depended on where you bought them.

2007-01-18 09:00:04 · answer #1 · answered by msmaryanne3 4 · 1 0

i don't know. i'm not old enough to know.

2007-01-20 23:59:17 · answer #2 · answered by trini06301974 2 · 0 0

fedest.com, questions and answers