English Deutsch Français Italiano Español Português 繁體中文 Bahasa Indonesia Tiếng Việt ภาษาไทย
All categories

3 answers

$102.00

2006-12-04 12:43:06 · answer #1 · answered by no nickname 6 · 0 0

$12.75 is more closer to $13.00, so 8 weeks of lessons cost $13 x 8 = $104.

To be exact, the answer is $106, which is just $2 away.

2006-12-08 05:04:01 · answer #2 · answered by horensen 4 · 0 0

The simplest way is to used $ 12.75 * 8 = $102.00.
Other than that I don't see any easier way

2006-12-04 20:47:14 · answer #3 · answered by Clown & Joker 5 · 0 0

fedest.com, questions and answers